Objednávka (krok 1/2)

Pokud užíváte mzdový program verze roku 2022, nemusíte pro aktualizace na rok 2023 zasílat objednávku. Automaticky od nás obdržíte zálohovou fakturu (odvozenou z faktury minulého roku). Pokud máte o naše služby na rok 2023 zájem, stačí pak jen uhradit zálohovou fakturu.

Pokud Vám tento postup nevyhovuje, nebo pokud potřebujete změnu (jiný počet licencí, přechod ze základní podpory na rozšířenou, apod.), kontaktujte nás e-mailem či telefonicky (kontakt zde), případně proveďte zde níže objednávku.

Níže uváděné ceny platí pro stažení z internetu. Pro zaslání na CD je příplatek 200 Kč.

Varianty s rozšířenou podporou pokrývají za mírně vyšší cenu služby většího objemu. Nabízíme je těm uživatelům, kteří se na nás obracejí během roku s problémy či konzultacemi vyžadujícími opakované telefonáty, analýzy dat apod.


Seznam objednávaných produktů

Produkt Počet licencí Cena S DPH

Objednatel

Fakturační adresa

Firma
Osoba
Ulice
Město
PSČ
 
IČO
DIČ
E-mail
Telefon
Mobil
Adresa dodání
* (nevyplňujte, pokud je shodná s fakturační)
Firma
Osoba
Ulice
Město
PSČ
 
 
 
Reference
(Jste-li nový zákazník, řekněte nám prosím, kde jste nalezli odkaz na naše stránky. Pomůžete nám zjistit efektivitu reklamy. Děkujeme)
Pokud je třeba, zde můžete uvést další poznámky k Vaší objednávce.
Proces zakoupení nové licence software

  • Objednávka je standardně odbavena do dvou pracovních dnů.
  • Během vyřízení objednávky můžete pracovat na demoverzi software, která nabízí plnou funkčnost po omezenou dobu.
  • Na základě Vaší objednávky obdržíte fakturu. Po zaplacení faktury prosím vyplňte žádost o licenční klíč. Zadáním klíče do programu provedete změnu demoverze na plnou neomezenou verzi. Vámi zadaná data při práci na demoverzi zůstanou zachována.


webdesign: othermusic.biz
[CNW:Counter]